Post by Minni on Feb 27, 2018 5:36:12 GMT
Info
Kisapäivä / Vip 31.03.2018 / 30.03.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla ERJ 13
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaan
Luokka 1 80cm 23/30
Luokka 2 80cm 23/30
Luokka 1
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Illuusio
2. Jannica (VRL-04799) - Vill Vanilje
3. Kioja (VRL-13006) - Ravenscroft Panic Poem VH17-027-0037
4. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu
5. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
6. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
7. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii
8. Aleksandra (VRL-14598) - Dauntless VH17-202-0034
9. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
10. Minni (VRL-10337) - Major Beast
11. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe
12. Jannica (VRL-04799) - Masika
13. Crimis (VRL-10480) - Rosin Kuvajaenen VH14-018-0478
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
15. Kioja (VRL-13006) - Tahira VH17-102-0006
16. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
17. Jannica (VRL-04799) - Brianna
18. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
19. Kioja (VRL-13006) - Black Magic STC VH17-155-0012
20. Pölhö (VRL-01436) - Spectacular Orchard
21. Elva (VRL-14586) - Pilgrim Audrey
22. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
Luokka 2
1. Aleksandra (VRL-14598) - Dauntless VH17-202-0034
2. Crimis (VRL-10480) - Rosin Kuvajaenen VH14-018-0478
3. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
4. Kioja (VRL-13006) - Tahira VH17-102-0006
5. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
6. mori-mori (VRL-11325) - Hirsholman Utopia
7. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
8. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
9. Kioja (VRL-13006) - Black Magic STC VH17-155-0012
10. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe
11. Kioja (VRL-13006) - Ravenscroft Panic Poem VH17-027-0037
12. Jannica (VRL-04799) - Brianna
13. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
14. Elva (VRL-14586) - Pilgrim Audrey
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Illuusio
16. Pölhö (VRL-01436) - Spectacular Orchard
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
18. Jannica (VRL-04799) - Vill Vanilje
19. Jannica (VRL-04799) - Masika
20. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
22. Minni (VRL-10337) - Major Beast
23. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
Kisapäivä / Vip 31.03.2018 / 30.03.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla ERJ 13
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaan
Luokka 1 80cm 23/30
Luokka 2 80cm 23/30
Luokka 1
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Illuusio
2. Jannica (VRL-04799) - Vill Vanilje
3. Kioja (VRL-13006) - Ravenscroft Panic Poem VH17-027-0037
4. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu
5. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
6. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
7. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii
8. Aleksandra (VRL-14598) - Dauntless VH17-202-0034
9. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
10. Minni (VRL-10337) - Major Beast
11. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe
12. Jannica (VRL-04799) - Masika
13. Crimis (VRL-10480) - Rosin Kuvajaenen VH14-018-0478
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
15. Kioja (VRL-13006) - Tahira VH17-102-0006
16. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
17. Jannica (VRL-04799) - Brianna
18. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
19. Kioja (VRL-13006) - Black Magic STC VH17-155-0012
20. Pölhö (VRL-01436) - Spectacular Orchard
21. Elva (VRL-14586) - Pilgrim Audrey
22. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
Luokka 2
1. Aleksandra (VRL-14598) - Dauntless VH17-202-0034
2. Crimis (VRL-10480) - Rosin Kuvajaenen VH14-018-0478
3. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
4. Kioja (VRL-13006) - Tahira VH17-102-0006
5. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
6. mori-mori (VRL-11325) - Hirsholman Utopia
7. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
8. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
9. Kioja (VRL-13006) - Black Magic STC VH17-155-0012
10. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe
11. Kioja (VRL-13006) - Ravenscroft Panic Poem VH17-027-0037
12. Jannica (VRL-04799) - Brianna
13. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
14. Elva (VRL-14586) - Pilgrim Audrey
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Illuusio
16. Pölhö (VRL-01436) - Spectacular Orchard
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
18. Jannica (VRL-04799) - Vill Vanilje
19. Jannica (VRL-04799) - Masika
20. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili
22. Minni (VRL-10337) - Major Beast
23. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087