Post by Minni on Mar 24, 2018 20:53:25 GMT
Info
Kisapäivä / Vip 15.04.2018 / 13.04.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla KRJ 73-76
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokka 1 Helppo A
Luokka 2 Helppo A
Luokka 1
1. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
2. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
3. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
4. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
5. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
6. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
7. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
8. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
9. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
10. Elva (VRL-14586) - Aubergine
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
12. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
13. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
14. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
15. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
16. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
17. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
18. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
19. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
20. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
22. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
23. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
24. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
25. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
26. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
27. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
28. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
29. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
30. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
Luokka 2
1. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
2. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
3. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
4. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
5. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
6. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
7. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
8. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
9. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
10. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
11. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
12. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
13. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
14. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
15. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
16. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
17. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
18. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
19. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
20. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
21. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
22. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
23. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
24. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
25. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
26. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
27. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
28. Elva (VRL-14586) - Aubergine
29. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
30. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
Kisapäivä / Vip 15.04.2018 / 13.04.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla KRJ 73-76
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokka 1 Helppo A
Luokka 2 Helppo A
Luokka 1
1. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
2. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
3. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
4. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
5. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
6. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
7. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
8. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
9. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
10. Elva (VRL-14586) - Aubergine
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
12. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
13. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
14. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
15. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
16. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
17. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
18. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
19. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
20. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
22. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
23. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
24. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
25. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
26. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
27. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
28. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
29. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
30. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
Luokka 2
1. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
2. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
3. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
4. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
5. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
6. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
7. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
8. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
9. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
10. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
11. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
12. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
13. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
14. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
15. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
16. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
17. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
18. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
19. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
20. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
21. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
22. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
23. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
24. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
25. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
26. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
27. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
28. Elva (VRL-14586) - Aubergine
29. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
30. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070