Post by Minni on Mar 24, 2018 20:54:30 GMT
Info
Kisapäivä / Vip 17.04.2018 / 13.04.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla KRJ 73-76
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokka 1 Helppo A
Luokka 2 Helppo A
Luokka 1
1. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
2. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
3. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
4. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
5. Elva (VRL-14586) - Aubergine
6. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
7. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
8. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
9. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
10. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
12. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
13. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
14. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
15. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
16. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
17. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
18. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
19. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
20. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
21. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
22. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
23. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
24. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
25. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
26. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
27. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
28. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
29. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
30. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
Luokka 2
1. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
2. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
3. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
4. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
5. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
6. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
7. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
8. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
9. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
10. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
12. Elva (VRL-14586) - Aubergine
13. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
14. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
15. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
16. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
17. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
18. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
19. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
20. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
21. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
22. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
23. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
24. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
25. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
26. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
27. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
28. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
29. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
30. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
Kisapäivä / Vip 17.04.2018 / 13.04.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 ratsua / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla KRJ 73-76
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maks. 2 luokkaa / kisat
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokka 1 Helppo A
Luokka 2 Helppo A
Luokka 1
1. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
2. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
3. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
4. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
5. Elva (VRL-14586) - Aubergine
6. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
7. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
8. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
9. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
10. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
12. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
13. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
14. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
15. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
16. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
17. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
18. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
19. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night
20. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
21. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
22. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
23. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
24. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
25. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
26. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
27. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
28. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
29. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
30. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
Luokka 2
1. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
2. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
3. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031
4. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
5. Nintsu (VRL-01851) - Ugly Duckling MPB VH16-023-0033
6. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129
7. Eigra (VRL-06934) - Arian Môr-Forwyn
8. Nintsu (VRL-01851) - Sumusilmun Fatima VH15-023-0086
9. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
10. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
11. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaakkilan Teini-Tornado
12. Elva (VRL-14586) - Aubergine
13. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
14. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
15. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
16. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Bel Erie VH14-023-0223
17. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
18. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615
19. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Magnus VH16-028-0074
20. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186
21. Jannica (VRL-04799) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
22. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
23. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
24. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
25. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
26. Hilde (VRL-14119) - Peikkotanssi VH18-018-0622
27. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Lourens VH16-023-0043
28. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
29. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
30. Elva (VRL-14586) - Yawp Prom Night