Post by Minni on Mar 20, 2018 16:30:57 GMT
Info
Kisapäivä / Vip 12.03.2018 / 07.03.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 valjakkoa / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla VVJ 8-12
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ajaja (VRL-00000) - hevonen
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan kahteen (2) osakokeeseen / yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan / kutsu
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokat
Luokka 1 Noviisi yhdistetty yksilöille
Luokka 2 Vaativa yhdistetty yksilöille
Luokka 1
1. Elli L. (VRL-14207) - Derwen Creme de la Creme VH18-024-0030
2. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
3. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
4. Reprobate (VRL-01333) - Wanetta J&K
5. Elli L. (VRL-14207) - Ebbw Vale Eurion VH18-024-0031
6. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
7. Minni (VRL-10337) - Tuiskulan Nioclás
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
9. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237
10. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
11. Elli L. (VRL-14207) - Holywell Sunrise VH18-024-0035
12. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
13. Minni (VRL-10337) - Teriina
14. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Ben&Jerry VH15-017-0786
15. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
16. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
17. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Tuutikki VH18-018-0619
18. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
19. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
20. ScrewDriver (VRL-14365) - Andreas of Smithloch VH17-040-0055
21. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaunon Lumirukka
22. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Armakka
23. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen
24. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
25. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka VH16-018-1492
26. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
27. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
28. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
Luokka 2
1. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
2. Jannica (VRL-04799) - Päivärinteen Tamara VH14-017-0663
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
4. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
5. Reprobate (VRL-01333) - Mimblewimble J&K VH18-027-0017
6. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
7. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
8. Jannica (VRL-04799) - Amren Dafydd Arwel VH17-026-0017
9. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
10. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
11. Jannica (VRL-04799) - Gwirion LO VH16-022-0057
12. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
14. Minni (VRL-10337) - Fiktion Tenho
15. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
16. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
17. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
18. Hilde (VRL-14119) - Varjolaakson Lumikki VH18-018-0735
19. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
20. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
Kisapäivä / Vip 12.03.2018 / 07.03.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 valjakkoa / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla VVJ 8-12
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ajaja (VRL-00000) - hevonen
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan kahteen (2) osakokeeseen / yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan / kutsu
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokat
Luokka 1 Noviisi yhdistetty yksilöille
Luokka 2 Vaativa yhdistetty yksilöille
Luokka 1
1. Elli L. (VRL-14207) - Derwen Creme de la Creme VH18-024-0030
2. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
3. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
4. Reprobate (VRL-01333) - Wanetta J&K
5. Elli L. (VRL-14207) - Ebbw Vale Eurion VH18-024-0031
6. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
7. Minni (VRL-10337) - Tuiskulan Nioclás
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
9. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237
10. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
11. Elli L. (VRL-14207) - Holywell Sunrise VH18-024-0035
12. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
13. Minni (VRL-10337) - Teriina
14. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Ben&Jerry VH15-017-0786
15. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
16. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
17. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Tuutikki VH18-018-0619
18. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
19. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
20. ScrewDriver (VRL-14365) - Andreas of Smithloch VH17-040-0055
21. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaunon Lumirukka
22. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Armakka
23. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen
24. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
25. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka VH16-018-1492
26. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
27. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
28. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
Luokka 2
1. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
2. Jannica (VRL-04799) - Päivärinteen Tamara VH14-017-0663
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
4. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
5. Reprobate (VRL-01333) - Mimblewimble J&K VH18-027-0017
6. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
7. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
8. Jannica (VRL-04799) - Amren Dafydd Arwel VH17-026-0017
9. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
10. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
11. Jannica (VRL-04799) - Gwirion LO VH16-022-0057
12. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
14. Minni (VRL-10337) - Fiktion Tenho
15. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
16. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
17. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
18. Hilde (VRL-14119) - Varjolaakson Lumikki VH18-018-0735
19. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
20. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö