Post by Minni on Mar 20, 2018 16:26:56 GMT
Info
Kisapäivä / Vip 08.03.2018 / 07.03.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 valjakkoa / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla VVJ 8-12
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ajaja (VRL-00000) - hevonen
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan kahteen (2) osakokeeseen / yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan / kutsu
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokat
Luokka 1 Noviisi yhdistetty yksilöille 28/30
Luokka 2 Vaativa yhdistetty yksilöille 20/30
Luokka 1 Noviisi yhdistetty yksilöille
1. Minni (VRL-10337) - Teriina
2. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Ben&Jerry VH15-017-0786
3. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
4. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
5. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaunon Lumirukka
6. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
7. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen
8. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
9. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
10. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
11. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Armakka
12. Minni (VRL-10337) - Tuiskulan Nioclás
13. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
14. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
15. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
16. Reprobate (VRL-01333) - Wanetta J&K
17. Elli L. (VRL-14207) - Derwen Creme de la Creme VH18-024-0030
18. ScrewDriver (VRL-14365) - Andreas of Smithloch VH17-040-0055
19. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
20. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237
21. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka VH16-018-1492
22. Elli L. (VRL-14207) - Ebbw Vale Eurion VH18-024-0031
23. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
24. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
25. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Tuutikki VH18-018-0619
26. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
28. Elli L. (VRL-14207) - Holywell Sunrise VH18-024-0035
Luokka 2 Vaativa yhdistetty yksilöille
1. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
2. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
3. Jannica (VRL-04799) - Amren Dafydd Arwel VH17-026-0017
4. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
6. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
7. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
8. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
9. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
10. Jannica (VRL-04799) - Gwirion LO VH16-022-0057
11. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
12. Reprobate (VRL-01333) - Mimblewimble J&K VH18-027-0017
13. Minni (VRL-10337) - Fiktion Tenho
14. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
15. Hilde (VRL-14119) - Varjolaakson Lumikki VH18-018-0735
16. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
17. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
18. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
19. Jannica (VRL-04799) - Päivärinteen Tamara VH14-017-0663
20. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039
Kisapäivä / Vip 08.03.2018 / 07.03.2018
Kisapaikka Kontolan Ratsutalli (KONT9958)
Kisojen vastuuhenkilö Minni (VRL-10337, virtuaaliminniATgmail.com)
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa ja yksi ratsastaja saa tuoda 3 valjakkoa / luokka
Kisoihin osallistuminen tapahtuu sähköpostilla osoitteeseen virtuaaliminni @ gmail.com otsikolla VVJ 8-12
Myös alle kommentoimalla voi osallistua
Muodossa: Luokka (rv) ajaja (VRL-00000) - hevonen
Kisat arvotaan lyhyellä arvonnalla
Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan kahteen (2) osakokeeseen / yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan / kutsu
Yksi hevonen saa osallistua kerran luokkaa
Luokat
Luokka 1 Noviisi yhdistetty yksilöille 28/30
Luokka 2 Vaativa yhdistetty yksilöille 20/30
Luokka 1 Noviisi yhdistetty yksilöille
1. Minni (VRL-10337) - Teriina
2. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Ben&Jerry VH15-017-0786
3. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
4. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
5. ScrewDriver (VRL-14365) - Kaunon Lumirukka
6. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
7. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen
8. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
9. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
10. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
11. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Armakka
12. Minni (VRL-10337) - Tuiskulan Nioclás
13. ScrewDriver (VRL-14365) - PP's Gunnbjørn VH18-053-0008
14. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
15. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
16. Reprobate (VRL-01333) - Wanetta J&K
17. Elli L. (VRL-14207) - Derwen Creme de la Creme VH18-024-0030
18. ScrewDriver (VRL-14365) - Andreas of Smithloch VH17-040-0055
19. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
20. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237
21. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka VH16-018-1492
22. Elli L. (VRL-14207) - Ebbw Vale Eurion VH18-024-0031
23. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
24. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614
25. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Tuutikki VH18-018-0619
26. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
28. Elli L. (VRL-14207) - Holywell Sunrise VH18-024-0035
Luokka 2 Vaativa yhdistetty yksilöille
1. Vibaja (VRL-00727) - Spiritual Spider 5594 VH16-046-0006
2. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
3. Jannica (VRL-04799) - Amren Dafydd Arwel VH17-026-0017
4. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
6. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Keksitaika VH17-018-1134
7. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
8. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
9. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
10. Jannica (VRL-04799) - Gwirion LO VH16-022-0057
11. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
12. Reprobate (VRL-01333) - Mimblewimble J&K VH18-027-0017
13. Minni (VRL-10337) - Fiktion Tenho
14. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
15. Hilde (VRL-14119) - Varjolaakson Lumikki VH18-018-0735
16. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
17. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
18. Vibaja (VRL-00727) - Tuiskulan Antewar Ion VH15-046-0217
19. Jannica (VRL-04799) - Päivärinteen Tamara VH14-017-0663
20. Vibaja (VRL-00727) - Sagavik Judit VH16-053-0039